Dziś jest: 21 Sierpień 2017    |    Imieniny obchodzą: Joanna, Kazimiera, Franciszek

PŁOŃSK sport

Od 1 lipca darmowy fitness dla każdego!

c_685_442_16777215_01_images_13-fitness-za-free-700x451.jpg

Już 1 lipca odbędzie się inauguracja przedsięwzięcia „Płońsk się rusza”. Będą to darmowe zajęcia fitness dla każdego.

 

Sztab trenerów oraz dietetyk łączą siły, żeby miasto otworzyło się na sport i zmianę stylu życia.

 

W każdą sobotę wakacji o godzinie 10 na tarasie MCK odbywać się będą warsztaty  Pilates, Zumba, Sexi pupa, Cellu stop, Treningi cardio. To nazwy które fanom fitnessu mówią wiele a niebawem z pewnością bardzo dobrze będą się kojarzyć większej rzeszy mieszkańców miasta. Każda z nazw kryje inny rodzaj treningu dla różnych partii mięśni i zgodnie gwarantują wspaniałą zabawę przez ćwiczenia pod okiem profesjonalisty. Porady dietetyka i instruktora fitness uświetnią z pewnością kampanię, a wszystko to dla zdrowia i promocji aktywnej formy spędzania czasu.

 

Przewagą fitness na dworze jest to, że dużo przyjemniej jest ćwiczyć w gorące dni na zewnątrz niż dusznym pomieszczeniu, sali czy siłowni. Większa zawartość tlenu wesprze także wydolność organizmu i poziom zadowolenia. Zajęcia grupowe dają również większą motywację. W domu nie zawsze mamy chęć na trening a i opieka specjalisty jest wskazana, żeby ćwiczenia wykonywać prawidłowo. Wstęp na siłownie jest dodatkowo płatny a tym razem organizatorzy zapewniają bezpłatne treningi i do tego wspaniałą atmosferę.

Szczegółowy grafik oraz opisy planowanych zajęć będą udostępniane na stronie wydarzenia. W projekcie udział wezmą instruktorzy: Monika Mosiądz, Joanna Jaszczur, Agnieszka Ferska, Jarosław Miłoszewski, Paula Partyka i Piotr Owczarzak oraz dietetyk Magdalena Stefańska.

Pomysłodawcą akcji jest Monika Mosiądz przy współpracy z MCK w Płońsku.

 

W imieniu organizatorów informujemy, że na zajęcia należy zabrać własną mate, ręcznik, wodę oraz sportowe obuwie. Najważniejsze to zabrać dobry humor.

 

MBM

 

 

 

 


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094