Dziś jest: 21 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria

SP Nr 3:Nowy rok szkolny w 8-klasowej podstawówce

c_210_150_16777215_01_images_DSC_0044.JPG

4 września w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Stanisława Wyspiańskiego w Płońsku zainaugurowano rok szkolny 2017/2018 w ośmioklasowej placówce.


W sali sportowej zgromadzili się uczniowie, nauczyciele i rodzice. Uroczystość zaszczycili swoją obecnością Sekretarz Miasta Płońsk - Krystyna Marszał- Jankowska, reprezentująca  Burmistrza Miasta, ks. Tomasz Markowicz- proboszcz Parafii pod wezwaniem św. Ojca Pio,  ksiądz wikariusz Adam Warda oraz przewodniczący Rady Rodziców - Jacek Przybylski.


Tradycyjnie inauguracja rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu państwowego i hymnu szkoły.
Dyrektor Szkoły  Teodozja Gorlewska  powitała wszystkich przybyłych. Szczególnie ciepło przywitani zostali uczniowie oddziału przedszkolnego, pierwszoklasiści oraz uczniowie klas siódmych, którzy pojawili się w murach naszej szkoły. Nie zabrakło słów skierowanych do nowozatrudnionych nauczycieli.


Pani dyrektor w swoim wystąpieniu podkreśliła, że rozpoczynający się rok szkolny jest szczególnie ważny. Jest to czas związany z wprowadzeniem reformy oświaty, a tym samym powstaniem ośmioklasowej szkoły podstawowej.


Podziękowała Ewie Chrzanowskiej za pracę i troskę o sprawy szkoły oraz wspaniałą współpracę w czasie pełnienia funkcji wicedyrektora. Stanowisko to w SP3 od nowego roku szkolnego obejmie Elżbieta Nowakowska.


Dyrektor i zaproszeni goście w swoich wystąpieniach życzyli wszystkim dobrego roku szkolnego 2017/18 - wielu sukcesów, wzajemnej życzliwości i zaufania. Nauczycielom niegasnącego zapału, dużo cierpliwości, sił w pokonywaniu trudności  i satysfakcji z pracy. Uczniom zaś nowych, pięknych doświadczeń oraz sił do realizacji swoich pasji i zainteresowań.  Rodzicom i opiekunom wiele radości z osiągnięć edukacyjnych dzieci.     


Po zakończeniu oficjalnej uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych.


INFO ZA SP NR 3
    


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094