Dziś jest: 21 Wrzesień 2017    |    Imieniny obchodzą: Hipolit, Mateusz, Daria

Festyn rodzinny w Krysku (FOTORELACJA)

c_210_150_16777215_01_images_11-festyn-krysk-6.JPG

W sobotę, 19 sierpnia w Krysku (gmina Naruszewo) odbył się Festyn Rodzinny. Na scenie wystąpili: zespół „Romanca” z Płońska, „Sandball”, „WooW” oraz „Calibra”. Gwiazdą wieczoru był „Freaky Boys”.

 

O godz. 16.00 oficjalnego otwarcia dokonała wójt Gminy Naruszewo - Beata Pierścińska. W klimat muzyki oraz tańca cygańskiego wprowadził zebranych płoński zespół „Romanca” pod kierunkiem Stanisławy Rólki. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej, publiczność w Krysku chętnie bawiła się w rytmach muzyki romskiej.

 

Po wspólnej zabawie, rodziny przystąpiły do II Gminnego Turnieju, który składał się z dwóch etapów. W pierwszym etapie startowały wszystkie rodziny według wylosowanej wcześniej kolejności, a cztery najlepsze awansowały do drugiego etapu, w którym walczyły o atrakcyjne nagrody. Konkurencje to m.in.: układanie puzzli, bieg w czteroosobowych nartach na dystansie 15 metrów, rozpoznawanie zbóż, bieg z zawiązanymi nogami na dystansie 15 m, zbieranie ziemniaków do kosza.

 

Po zakończeniu II Gminnego Turnieju publiczność bawiła się przy muzyce zespołu „Sandbal” pod kierunkiem Roberta Błaszkiewicza. Wśród ich hitów znalazły się m.in. „Przez twe oczy zielone”, „Co za noc”, „Niespotykany kolor oczu”. Następnie odbyło się wręczenie nagród rodzinom, które zwyciężyły w turnieju. Nagrody wręczyła wójt Gminy Naruszewo - Beata Pierscińska.

 

1 miejsce - rodzina Napiórkowskich z Kryska (dyplom, puchar, złoty medal, grill ogrodowy)

2 miejsce - rodzina Czerniakowskich z Kryska (dyplom, puchar, srebrny medal, robot kuchenny)

3 miejsce - rodzina Anowskich ze Skwar (dyplom, puchar, brązowy medal, stół do gry w piłkarzyki)

 

Gwiazda wieczoru, zespół „Freaky Boys” sceną zawładnęli o godzinie 19.00. Rozgrzali publiczność godzinnym koncertem, podczas którego zaprezentowali utwory, wśród których znalazły się m.in.: „Do białego rana”, „Ja będę kochał Cię”, „Moje serce bije bum bum”. Zabawę taneczną podsycały jeszcze dwa zespoły: „WooW” i „Calibra”.

 

W trakcie festynu, atrakcjami towarzyszącymi były: animacje dla dzieci prowadzone przez Centrum Afrykańskie, dmuchana zjeżdżalnia, kule wodne, euro-bungee, ogródek gastronomiczny, stoiska wystawowe.

Prowadzącym imprezę był Janusz Prokopczyk. Organizatorem Festynu Rodzinnego był Urząd Gminy Naruszewo, a patronat medialny objął Extra Płońsk.

 

Katarzyna Rólka

Fot. Katarzyna Rólka

 


 

Prognoza pogody:   

 

  

 GALERIE:

  

 


 

Redaktor Naczelna:
Sylwia Sobótka

e-mail: s.sobotka@media-polska.pl 

Extra Płońsk - Biuro Reklamy:
ul. Płocka 69, 09-100 Płońsk
Tel. 502 646 312 oraz: 534 902 094